Tradicijos itališkų baldų gamyboje

baldai iš ItalijosItališki baldai – tai ne vien skambus žodžių junginys. Kai išgirstame šiuos žodzius mintyse kaip mat iškyla rafinuoti, prabangūs rūmai, stilingi privatūs namai, jaukios svetainės ir aristokratiški valgomieji. Yra istorinių įrodymų, kad jau keturioliktame amžiuje Europoje buvo puikiai žinomi baldai iš Italijos. Tuo metu būtent jie puošė turtingųjų vilas, dvarus, o užsakymai buvo patikimi tik žinomiausiems to metu Italijos meistrams.

Šimtmečiai nuoseklaus darbo išgrynino italų meistrų amatą, pakėlė jų kvalifikaciją ir išgarsino vardą kone visame pasaulyje. Jų kūriniai tapo nerašytu dizaino įstatymu, aukščiausio lygio standartu. Nenuostabu, kad ir šiandien itališkų baldų paminėjimas mums primena apie pačius įvariausius šiuolaikinio meno kūrinius, naujoves, kurių geidžiama, trokštama pamatyti.

Elegantiški namai, kuriuos gali susikurti

baldai iš ItalijosRaižyto medžio stalai ir krėslai, solidūs minkštų baldų komplektai, jaukaus dizaino miegamieji, universalūs svetainės baldai ir dar daug įdomių interjero detalių skoningai išpildytų atsižvelgiant į paskutinę madą – baldai iš Italijos gali papuošti ir Jūsų namus. Visos gilios italų baldininkystės tradicijos, geriausia mokykla, meilė su kuria jie žiūri į savo darbą, visa tai kuom garsėja ši šalis – dabar pasiekiama kiekvienam.

Kiekvieną Jūsų namų interjero zoną gali puošti autentiško dizaino kūriniai, tuo pačiu perteikdami savo skleidžiamą nepadirbto išskirtinumo atmosferą. Baldai verti elito skirti kasdieniam naudojimui – toks vertas dėmesio pasiūlymas Jums iš pažangiausių italų baldų meistrų.

Daugelis svarsto: „Kodėl būtent Italija? Kodėl jie diktuoja madas, kodėl kiti nepasiūlo kažko bent jau iš dalies atitinkamo? Juk tų pačių medžiagų apstu kiekvienoje šalyje.

Dizaino ekspertai mano, kad viskas slypi nestandartiniame dizaino genijų mąstyme, novatoriškame požiūryje, kurį jie nebijo pateikti išrankiajai publikai. Kas vakar buvo dar neišrasta, keista, šiandien jau visų aptarimo objektas. Tokia italų baldininkų filosofiją nuolat atneša jiems sėkmę.

Iš kartos į kartą perduodamos žinios taip pat turi įtakos galutinei baldų kokybei. Itališkų baldų gamybos metodai tobulinami tik atsižvelgiant į jau esamą patirtį. Naudojami tik save geriausiai užrekomendavę baldų gamybos būdai.

Puikios žinios ir nepriekaištinga pagal savo lygi mokykla leidžia kurti italų fabrikams skirtingo dizaino ir stiliaus baldus. Kolekcijos varijuojasi nuo Liudviko XIV-ojo, tikrojo klasikinio stiliaus iki skandinaviško minimalizmo ar solidaus moderno.

Stilių įvairovė aprėpia įvairiausius skonius, tačiau pagrindinis šių baldų pranašumas – nesikeičianti, nesenstanti kokybė. Italų sukurti minkšti baldai puikiai išlaiko savo pradinę formą, o korpusinių baldų konstrukcijos niekad neleidžia suabejoti jų tvirtumu. Išskleidžiamų stalų mechanizmai, baro kėdžių pakėlėjai, spintų durys veikia nepriekaištingai nepriklausomai nuo naudojimo dažnumo, o namų šeiminikai gali mėgautis „pagaminta Italijoje“ ženklo teikiama garantija.

Bet žinoma pirmoje vietoje – išskirtinumas, kuriuo gali save apsupti savo namų tvirtovėje kiekvienas.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *