Kaip suplanuoti dar neįrengtą butą?

Ne paslaptis, kad suplanuoti senos statybos butą yra paprasčiau, nei visiškai naujai pastatytą, tuščią butą. Įsigijus jau pagyventą būstą, galima susidaryti vaizdą, kur ir kaip geriausia sustatyti baldus, apšvietimas, rozetės taip pat jau yra. Nors kartais atrodo, kad norėtųsi kažką pakeisti, ne visada tai padaryti yra paprasta, o kartais pakeisti galimybės nebėra.

Tačiau visiškai neįrengtas butas – tai tarsi švarus baltas lapas, kuriame galima piešti savo spalvomis ir tai daryti, kaip patiems norisi. Tiesa, tame baltame lape ne visada taip paprastai tos spalvos liejasi ir interjero planavimas pasirodo ganėtinai nemažas galvos skausmas. Daugelis sričių reikalauja specifinių žinių, o savo fantazijos, pasirodo, nepakanka.

Daugelis žmonių pirminėje būsto įrengimo ir planavimo stadijoje renkasi interjero dizainerio paslaugas, kuris padeda susigaudyti šiame labirinte. O tie, kurie mėgina kapstyti patys, išėjimo dažnai ieško ilgai ir sudėtingai. Galiausiai pradėję gyventi naujuose namuose supranta, kad daugelį dalykų norėtųsi pakeisti ar šiandien darytų visiškai kitaip.

Iš tiesų, planuojant naują būstą reikia gerai apgalvoti visas, net ir smulkiausias, detales. Svarbu funkcionaliai išdėstyti visas erdves, įsigilinti į savo gyvenimo būdą, ypatumus ir pomėgius. Jeigu nuolatos arba dažnai dirbate namuose, būtina pagalvoti apie darbo kambarį arba bent jau darbo zonos erdvę. Jeigu mėgstate skaityti lovoje, o gal nuolatos sukatės virtuvėje eksperimentuodami naujus receptus, neužmirškite pasirūpinti kokybišku apšvietimu.

Vonia – tai dar viena iš svarbiausių namų zonų, kurioje turite jaustis komfortiškai ir atsipalaidavę. Svarbiausia neužmirškite, kad kol bute tik plikos sienos, lubos ir grindys, galite nesivaržydami kurti kiekvieną namų erdvę taip, kaip svajojate. Nes jau įrengus būstą, daugelio dalykų taip lengvai jau nepakeisite. O dažnai net ir nereikšmingi nepatogumai tampa nepakenčiami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *