Idėjos moderniai svetainei

svetainės komplektų gamybąŠiandienos žmogui svetainė yra bene svarbiausias kambarys namuose. Po darbo grįžus namo jam turi būti sukurta patogi erdvė trumpam prigulti ir atsikvėpti. Vyresnės kartos žmonėms toks atokvėpis neatsiejamas nuo televizijos žiūrėjimo, o jaunesni dažniau renkasi prisėsti prie kompiuterio.

Kiekviena svetainė atrodo taip, kaip joje mėgsta leisti laiką namų gyventojas. Tačiau svarbiausias modernios svetainės bruožas yra jaukumas ir patogumas. Štai  kelios idėjos, kaip galite paversti savo svetainę grožio ir ramybės oaze namuose.

  • Nebijokite subtilios eklektikos. Nors kiekvienas baldų salonas ir kiekvienų metų interjero tendencijos tiesiog rėkia „minimalizmas”, praktikoje visiškai minimalistinių svetainių tikrai nerasite daug. Šaltokas ir pernelyg daug erdvės suteikiantis minimalizmas kartais gali slėgti žmogų, todėl pačios skoningiausios svetainės – tai tokios, kuriose derinamos modernios formos ir šiltų spalvų baldų pamušalai, pagalvėlės ar užuolaidos. Modernią svetainę puikiai pagyvins retro elementai – senovinis toršeras, ornamentuoti Viktorijos laikus menantys baldai ar kiti interjero aksesuarai.
  • Neieškokite visų reikalingų baldų salonuose. Svetainės komplektų gamyba gali skambėti kaip papildomas vargas, tačiau pasiryžę šiam žingsniui nesigailėsite. Įsivaizduokite, kad galite išsirinkti staliuką ar valgomojo komplektą iš bet kurio pasaulio katalogo. Atsigabenti kažką patinkančio iš Australijos kainuotų nežmoniškus pinigus? Parodykite savo svajonių baldus baldininkui, atliekančiam svetainės komplektų gamybą ir gausite beveik identišką rezultatą nepalyginamai pigiau.
  • Nepamirškite interjero aksesuarų. Išraiškingų raštų kilimas, pagalvėlės ar išskirtinės užuolaidos kaipmat gali pagyvinti visą svetainės aurą. Galite eiti dar drąsesniu keliu ir pasikabinti ant sienos švelniai provokuojantį paveikslą ar ant drobės spausdintą jums patinkantį atvaizdą. Daug reikšmės šiai erdvei turi augalai: jeigu nemokate jais rūpintis, galite įsigyti mažai priežiūros reikalaujančią draceną ar juką.

Paversti savo svetainę modernia erdve poilsiui ir laisvalaikiui nėra sunku ir tikrai nereikalauja didelių išlaidų – pradžiai tereikia turėti nors mažytę viziją, kokių spalvų ar daiktų trūksta Jūsų svetainei ir galutinis rezultatas bus pasiektas akimirksiu. Nebijokite eksperimentuoti ir žaisti įvairiais interjero stiliais – šiandien moderniuose namuose dera tiek antikvariniai, tiek itin šiuolaikiški stiliaus elementai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *