,

Biuro baldai

Biuro baldai atspindi viso biuro atmosferą, taip pat pabrėžia ir prekinį ženklą, o ne užgožia jį. aišku, jie turi būti ir patogūs, nes nuo komfortabilių darbo sąlygų priklauso ir darbuotojų našumas.

Biuro baldai įmonėje yra ypatingai svarbūs, kadangi sukuria ne tik efektyvias ir našias sąlygas darbui, bet ir pristato įmonės prekinį ženklą. Jei įmonė užsiima ekologiškais produktais ar paslaugomis, o baldai patys yra ne ekologiški ir su “žaliuoju verslu” nieko bendro neturi, lankytojui gali kilti abejonių dėl įmonės propaguojamų vertybių. Panašiai ir banke. Jei baldai bus netinkami bankui, jo reputacija gali smarkiai nukentėti.

Biuro baldai padeda prekės ženklui 

Biuro baldai privalo padėti prekiniam ženklui ir jį sėkmingai populiarinti. Pirmiausiai suderinamos spalvos. Jei prekės ženklas yra oranžinis ir juodas, baldai turėtų būti suderinti spalviškai – jie tikrai negali būti geltoni ir salotiniai. Užėjęs klientas gali nesuprasti, kur jis pataikė, nes baldai jam rėkia apie visai kitą spalvinę gamą, nei prekinis ženklas. Prieš užsakant biuro baldus būtina pasitarti su interjero specialistu, kad būtų išlaikomas prekės ženklui būdingas spalviškumas.

Kai kuriuos baldus reikėtų papuošti ir pačiu prekės ženklu. Tai padaroma nesunkiai – didelio lipduko pagalba. Tokiu būdu vos tik įėję pro duris žmonės prie biuro administratorės stalo sienelės pamatę prekės ženklą, iš karto supras, kad atėjo būtent ten, kur reikia.

Jei prekės ženklas turi tam tikrus grafinius elementus, galima tam tikruose balduose į juos atsižvelgti. Kėdės atloše gali būti padaryta skylė būtent prekės ženklo grafinio elemento formos. Tokie biuro baldai yra brangūs, tačiau tinkamai reprezentuoja įmonę ir sukuria jaukumą biure. Tai dažnai tampa įmanoma, kai įmonė yra įsikūrusi savose patalpose, arba sudariusi ilgalaikius nuomos susitarimus ir žino, kad artimiausiu metu niekur kitur keltis nereikės.

Neutralūs biuro baldai

Dažnai įmonei kraustantis iš vienų nuomojamų patalpų į kitas, savi biuro baldai yra daugiau našta negu nauda. Paprastai biure baldai yra išplanuojami pagal darbo saugos reikalavimus (pavyzdžiui, vienam darbuotojui turi būti bent 1 metras erdvės), tad tokiu pačiu išplanavimu juos sustatyti naujajame biure gali būti sudėtinga. Be to biuro interjeras skiriasi, tad kartais baldai paprasčiausiai gali netikti prie biuro interjero. Ką daryti tada? Jei įmonė sparčiai plečiasi, ar bent numato plėstis, geriau yra pirkti neutralius baldus, kuriuos pritaikyti galima visur. Prekės ženklo stilistika gali būti išlaikoma papildomais lipdukais ar plakatais, kabinamais ant stalo ar spintos šono.

Neutralūs biuro baldai paprastai būna šviesių medžio tekstūrų (klevas, beržas, bukas) su metalinėmis nikeliuotomis detalėmis.

Biuro baldai pagal užsakymą 

Biuro baldai paprastai gaminami pagal užsakymą, nes kiekvienos kontoros išplanavimas skirtingas, kaip ir poreikiai. Gatavi biuro baldai nėra labai populiarūs, nes tokie tinkami tik mažiems biurams su 2-5 darbo vietomis arba darbui namuose. Dėl to biuro baldų pasirinkimas baldais prekiaujančiose parduotuvėse yra gana menkas. Biuro baldus gaminančio įmonės savo klientams paprastai duoda rinktis ne iš ekspozicijos, o iš specialių katalogų, todėl į prekybą gatavų baldų ir neleidžia.

Atsakymai į “Biuro baldai”: 2

  1. baldai avataras

    O šiaip ar biuro baldai yra ilgaamžiai? kas kiek laiko juos reikėtų keisti?

  2. baldai avataras

    Na žiūrint ką laikai ilgaamžiškumu, jeigu 10 metų yra ilgaamžiai – tai tada taip!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *