,

Vonios kambario baldai – viskas, ką reikia žinoti prieš perkant

Jei galvojate apie naujos vonios įrengimą ar senosios remontą, žinoma, jums bus reikalingi nauji, praktiški ir stilingi vonios kambario baldai, kuriais galėtumėte džiaugtis ne vienerius metus. Tiesa, itin platus baldų ir įrangos asortimentas gali gerokai apsukti galvą. Kad priimtumėte sprendimą, dėl kurio netektų gailėtis, pateikiame trumpą atmintinę, kaip išsirinkti vonios kambario baldus, kuriais liktumėte patenkinti.

1. Įvertinkite savo poreikius

Nėra universalių vonios kambario baldų, tinkančių visiems ir visais atvejais, todėl visų pirma reikėtų racionaliai apsibrėžti savo poreikius. Natūralu, kad šeimos vonios kambariui reikės kur kas daugiau įrangos nei, pavyzdžiui, svečių voniai. Dažniausiai pastarajame užtenka dušo ir kriauklės bei unitazo, o pagrindiniame vonios kambaryje reikės ir kelių praustuvų, ir vonios, ir dušo kabinos, ir dar daugiau. Žinoma, net ir šiuo atveju reikalavimai gali skirtis. Pvz., vieni mėgsta ilgai lepintis karštoje vonioje, o kiti vietoje vonios visuomet rinksis dušą.

2. Paruoškite vonios kambario planą

Kad galėtumėte racionaliai suplanuoti vonios kambarį ir žinotumėte, kur stovės vonios kambario baldai, nusibraižykite pirminį vonios kambario planą. Planuodami badų išdėstymą, kruopščiai išmatuokite vonios kambarį. Atkreipkite dėmesį į durų, langų ir vamzdžių padėtį. Rekomenduojama apsilankyti ir vonios įrangos salone, kur gausite naudingų patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti erdvę ir sutaupyti.

3. Išlikite realistai

Vonios kambario baldai ir įranga nėra pigi investicija, todėl išlikite realistai, galvodami apie tai, kokia įranga bus montuojama jūsų namuose. Taip pat, jei vonios kambarys yra nedidelis, nesistenkite į jį sugrūsti visų baldų ar įrangos, kurią matėte interjero žurnale. Nepatogus vonios kambarys visuomet kels diskomfortą ir erzins savo nefunkcionalumu.

4. Vonios kambario baldai turi atitikti jūsų stilių

Mada nuolatos keičiasi, todėl tai, kas madinga šiandien, nebūtinai bus aktualu po metų. Kitaip sakant, įrengdami vonios kambarį didžiausią dėmesį skirkite savo individualiam stiliaus jausmui, užuot besivaikę dabartinių madų. Vonios kambario interjeras turėtų atitikti bendrąją būsto atmosferą ir derėti prie dominuojančio namų stiliaus.

5. Didžiausias dėmesys – gamybinėms medžiagoms

Vonia yra nuolatos veikiama drėgmės, garų ir temperatūros skirtumų, todėl čia esantys vonios kambario baldai, įranga ir apdailos detalės turi atitikti gana sudėtingas eksploatacijos sąlygas. Kitaip sakant, rinkdamiesi baldus ir įrangą, didžiausią dėmesį skirkite jų gamybinėms medžiagoms. Nepamirškite ir priežiūros taisyklių. Sutaupysite daug laiko, jei rinksitės baldus, kurie nereikalaus nuolatinio jūsų dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *