Spintos prieškambariui – rinktis reiktų atsakingai

spintosPrieškambaris dažnai paliekamas įrengti paskutinėje vietoje. Dėl to jam skiriama labai mažai dėmesio. O nevertėtų, nes klaidos jo funkcionalume yra labai svarbios. Iš ko susideda prieškambario baldai ir ko galima tikėtis juos įrengiant?

Esminė prieškambario detalė – rūbų spinta ar net kelios spintos. Nuo jų talpumo priklauso, kaip gerai jos atliks savo funkcijas. Jaunų šeimų daroma klaida yra viena – jos paprasčiausiai nusiperka per mažas spintas. Laikui bėgant atsiranda vaikų ir tada prasideda „linksmybės”, kai tenka pasukti galvą, kur sudėti vaikų batus ir striukes bei žieminius kombinezonus, kurie niekur netinka… Vienas iš tokių problemų sprendimo būdų yra prisipirkti kabliukų ir prikabinti, kur tik galima, tačiau bėda po vieną nevaikšto. Kai prikabinate visur rūbų, nebeužsidaro durys. Akivaizdu, kad reikia didesnės spintos ir daugiau kitų aksesuarų.

batų spintosKita problema – batų sudėjimas. Paprastai batinės yra puikus išradimas, tačiau kai batus maunamės 3-4 kartus per dieną, darinėti batų spinteles tampa tikra kančia. Reikia batus turėti čia ir dabar – vietoje. Tam padeda nedidelės batų džiovinimo konstrukcijos, ant kurių galima tiesiog numesti batus.

Beje, batų džiovyklėms reikia elektros, tad spintoje turėtume pasirūpinti ir rozete. Ją galima sumaniai paslėpti, tad prieš statydami turėkite omenyje. Įjungiate šildyklę ir džiovinate batus žiemą.

Kepurių spintelė – dar vienas dalykas, kurį paprastai žmonės pamiršta prieškambaryje. Vyrai jų turi nedaug, o damos gali kas dieną vaikščioti vis skirtinga kepure arba šaliku. Jiems sudėti gali prireikti rimto dydžio spintos. Nekalbame apie skėčius, kurie prieglobstį turėtų rasti prieškambario spintoje kartu su guminiai botais ir kaliošais.

Prieškambaris neapsieina be veidrodžio, bet ar pasirūpinama tinkamu apšvietimu? Visada reikia pasirūpinti elektros jungikliais ir rozetėmis šalia spintos ir veidrodžio, kad būtų galima įsijungti ne tik ryškesnį apšvietimą, bet ir plaukų džiovintuvą, plaukų tiesintuvą, kirpimo mašinėlę ar kokį kitą elektros priemonę.

Kai ateina svečiai, jiems taip pat reikia pasikabinti viršutinius rūbus. Reiktų pasirūpinti, kad pakabos būtų matomoje vietoje, kitaip jie sukraus rūbus kažkur, kur to daryti nevertėtų. Prieškambario baldų palydovai – kilimėliai. Jie reikalingi tiek žiemą, tiek vasarą, nes nesinori gadinti grindų nuo batų atnešamu purvu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *