Renkamės prieškambario baldus – ekspertų rekomendacijos

BALDITAPrieškambaris – erdvė, į kurią patenka kiekvienas būsto svečias. Tai savotiška namų vizitinė kortelė, kuriai reikėtų skirti daugiau dėmesio. Visų pirma turite nuspręsti, ar ši patalpa išsiskirs kaip santykinai uždara ir individuali zona, ar tebus praėjimas iki kitų patalpų. Kitas žingsnis – rinktis profesionalius baldų gamintojus ir pardavėjus, pvz., BALDITA, kurie užtikrins baldų kokybę ir ilgaamžiškumą, realizuos pageidaujamus interjero sprendimus ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Nedidelis prieškambaris

Jei prieškambaris nėra didelis, tačiau norite išvengti suspausto būsto efekto, siūlome pagalvoti apie spintą ar sekciją su veidrodžiu. Šiuo atveju situaciją puikiai išgelbėtų ir veidrodžio prieš veidrodį principas, pvz., sieninė spinta su veidrodinėmis durimis ir priešais ant sienos esantis berėmis veidrodis. Mažos erdvės prieškambariui naudokite ryškų apšvietimą ir šviesių pastelinių spalvų apdailą. Efektyviam vietos taupymui siūlome rinktis spintą su įmontuota batų dėže. Beje, jei galite, montuokite sieninę spintą ir rinkitės stumdomas duris, kurios padės taupyti erdvę (nereikės papildomos vietos durų atvėrimui). Jei neturite vietos sieniniai spintai, tuomet ant sienos pritvirtinkite kabliukus, ant kurių galima palikti viršutinius drabužius.

Erdvus prieškambaris

Jei jūsų prieškambaris yra erdvus, siūlome jį atskirti nuo kitų gyvenamųjų patalpų. Taip būstui suteiksite daugiau unikalumo ir išskirtinumo. Erdvės formavimui puikiai tiks nuleistos lubos, rinkitės didelį masyvų arba kelis mažesnius dekoratyvinius šviestuvus. Jei erdvės pakankamai, pastatykite originalaus dizaino suoliuką, ant kurio bus patogu nusiauti ar apsiauti batus, čia puikia tiks ir elegantiškas žurnalų ar skėčių laikiklis. Nepamirškite praktiškos batų dėžės, taip pat reikėtų atskiros lentynėlės raktams pasikabinti. Apskritai, erdvaus prieškambario įrengimas leidžia realizuoti plačias dizaino idėjas, todėl nebijokite eksperimentuoti. Vis dėlto, kad išvengtumėte klaidų ir chaotiško įrengimo, turėtumėte pasitarti su profesionaliais dizaineriais ir interjero specialistais.

Baldų kokybė

Kad prieškambario baldais džiaugtumėtės ne vienerius metus, rinkitės aukštos kokybės gamybines medžiagas. Čia puikiai tiks tiek natūrali mediena, tiek MDF ar LMDP plokštės. Nepamirškite, kad prieškambario baldų kraštai turėtų būti užsandarinti, venkite aštrių ir pavojingų rankenėlių. Kadangi čia esančios spintos ir spintelės bus itin dažnai atidaromos, rinkitės aukštos kokybės, tyliai dirbančius mechanizmus. Visais atvejais pasidomėkite baldams suteikiamomis garantijomis ir eksploatacijos sąlygomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *