Populiarėja nauji butai Baltupiuose – naujai atbundančioje Vilniaus dalyje

butai baltupiuose

Ieškantiems naujo būsto Vilniuje, pirmiausia reikėtų apžiūrėti naujausius NT vystytojų projektus. Jie kiekvienais metais siūlo kažką naujo ir įdomaus. Profesionalūs statytojai parenka išskirtines vietas projektams ir sukuria daugiabučių projektus, atitinkančius visus šiuolaikinio miesto žmogaus reikalavimus. Tad tai yra puikus būdas įsigyti išskirtinės kokybės butą nepaprastoje Vilniaus vietoje. Pavyzdžiui, šiuo metu ypač populiarūs nauji butai Baltupiuose, kur projektuotojai atranda nepaprasto grožio vietų gyvenimui.

Parko kaimynystė ir vaizdai

Ar dažnai įvairiuose lankstinukuose ir reklamose tenka pamatyti vaizdus, kai žmonės mėgaujasi prasidėjusia dieną, matydami prie langus gamtos vaizdus? Deja, labai dažnai realybėje taip nėra, todėl daug žmonių baiminasi gyventi daugiabučiuose. Nauji projektai siūlo kokybiškus ir apgalvotus sprendimus. Pavyzdžiui, gyvenant Baltupiuose šalia Jomanto ir Vingio parko projektuotojai kuria daugiabučius su panoraminiais vaizdais. Tai reiškia, kad parko vaizdais galėsite mėgautis iš savo namų kiekvieną dieną. Tai tikrai pagerina gyvenimo kokybę. To negausite ieškodami buto pačiame Vilniaus centre ar rinkdamiesi kažką iš senos statybos daugiabučių.

Aukščiausia kokybė

Būstui visuomet keliame aukštus kokybės kriterijus, todėl tie, kas nori įsikelti į būstą ir negalvoti apie tai, kad kažkas jame negerai, renkasi naujos statybos butus. Visi nauji butai Vilniuje kuriami pagal aukščiausius kokybės standartus. Daugiabučiai yra A+ klasės, todėl atitinka visus naujausius reikalavimus ir tai reiškia, kad tai yra šiuolaikiniai, kokybiški butai, kurie taupo energiją ir yra statomi pagal naujausius standartus.

Privatumas ir infrastruktūra

Jeigu Jus domina nauji butai Baltupiuose, Jus nustebins, kiek daug dėmesio statytojai skyrė tam, kad atitiktų kiekvieno būsimo kliento poreikius. Todėl daugiabučiai statomi nedideliais kvartalas, kurie sukuria galimybę gyventi mažoje naujoje bendruomenėje. Namai planuojami taip, kad juose būtų uždaras vidinis kiemelis, o ten įrengtos skirtingos erdvės, tarp kurių yra ir vaikų žaidimų aikštelės. Taip pat statytojas paisrūpina automobilių stovėjimo aikštele.

Pasirinkimas pagal kiekvieno poreikius

Labai svarbu tai, kad nauji butai Baltupiuose tinka įvairių kriterijų žmonėms. Pasirinkite Jums patikusį projektą pamatysite, koks platus yra butų pasirinkimas. Ieškantiems mažos erdvės, galima rinktis 1,5 kambario butą, tačiau kartu galima įsigyti ir didžiulius 3-5 kambarių butus, o taip pat butus su terasomis ir erdviais balkonais. Tad gyventi mieste išskirtiniame projekte ir mėgautis visais privalumais bei saugia kaimynystė gali kiekvienas pagal savo poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *