Plastikinės durys vs medinės

plastikinės durysTinkamai išsirinkti duris namams gali būti tikras iššūkis. Šiandien baldų gamintojai siūlo itin platų pasirinkimą, todėl galima ir pasimesti, ieškant kažko į savo namus. Durys – tai baldas, kuris namuose turėtų tarnauti ilgą laiką ir daug metų išlikti funkcionalus bei dailus. Todėl dažnai žmonėms šis sprendimas sukelia nemažai galvos skausmo. Visgi, sprendimas turi būti tinkamas. Baldų gamintojai pripažįsta, jog lietuviai dažniausiai svarsto, ar geresnės plastikinės durys, ar iš medžio. Kokios yra geresnės? Atsakymą žino tik patys pirkėjai, mat tiek vienos, tiek kitos durys turi savo privalumų.

Plastikinės modernumo išraiškos

Plastikinės durys – šiuolaikiškas baldų gamybos rezultatas. Taikant moderniausias technologijas ir sprendimus, plastikinės durys vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Gamintojai, taikydamiesi prie pirkėjų, nuolat siūlo kažką naujo ir originalaus, todėl šiandien plastikinės durys turi tikrai daug privalumų, kurie gali tapti puikiais argumentais, renkantis duris iš plastiko.

  • Žema kaina. Pagrindinis kriterijus, į kurį atsižvelgia daugelis lietuvių rinkdamiesi duris, tai kaina. Dažniausiai ji reiškia labai daug, renkantis, kurį baldą pirkti. Plastikinės durys turi šį privalumą, nes jų kaina tikrai prieinama daugeliui lietuvių. Tai puiki galimybė įsigyti kokybiškas norimo dizaino duris ir nepakloti už tai krūvos pinigų.
  • Spalvų pasirinkimas. Dar viena priežastis, kodėl žmonės dažnai renkasi plastikines duris, tai platus spalvų ir medžiagų pasirinkimas. Dažniausiai žmonės, kurie namuose nori susikurti išskirtinį interjerą arba pasirinkti originalias duris, renkasi būtent šios gamybos, nes jos tiesiog atveria kelius fantazijai. Plastikinės durys gali būti pačių įvairiausių spalvų ir ornamentų, todėl jas lengva išsirinkti, net ir turint namuose patį originaliausią interjerą.
  • Lengva prižiūrėti. Kita šiuolaikiška priežastis rinktis tokias duris yra jų priežiūra. Dažniausiai žinome, jog durys namuose tarnaus tikrai ne vienerius metus, tačiau nesinori, kad jos dar ir reikalautų didelės priežiūros. Todėl plastikinės durys tokiems šeimininkams – tobulas pasirinkimas. Jas lengva prižiūrėti ir valyti, o tai reiškia, jog jos nekelia daug problemų namuose.

Natūralumo ir tradicijų puoselėtojams

Nors išvardijome tikrai nemažai plastikinių durų privalumų, baldų gamintojai neslepia, kad medinės durys taip pat yra vis dar populiarios ir perkamos. Jos visuomet atranda vietą klasikinio ir senovinio interjero namuose. Medinės durys, skirtingai nei plastikinės durys, visuomet asocijuojasi su prabanga, jaukumu ir kokybe. Tai yra priežastis, dažniausiai nulemianti pasirinkimą, kai žmonės apsisprendžia pirkti duris namams iš medienos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *