Paskola baldams

pinigai

Artėjant pavasariui visada kyla noras atnaujinti ir pasipuošti savo namus. Tad visi aktyviai dairosi ne tik įdomesnių interjero detalių, vidaus apdailos medžiagų, bet ir funkcionalių baldų. Dažnai atšilus orams, daugelis įsikelia ir į naujus namus, kurių įrengimui ieško tinkamiausių interjero sprendimų. Neretai tam, kad įgyvendinti visus savo norus ir idėjas, tenka ir pasiskolinti. Dėl to, nereiktų labai jaudintis, nes yra tam tikrų finansinių institucijų, kurios teikia specializuotą finansinę pagalbą naujakuriams ir jaunoms šeimoms, įsikuriant savo pirmuosius namus. Dažnai galima derėtis ir dėl paskolos išmokėjimo termino, palūkanų bei sąlygų. Tad nereikėtų bijoti teikti savo pasiūlymo bankui, kad jis apsvarstytų ar gali jums ką pasiūlyti.

Ne išimtis ir kredito unijos. Į jas dažniausiai kreipiasi tie žmonės, kuriems nepavyko gauti geriausio pasiūlymo iš banko. Apie vartojamosios paskolos sąlygas galima nesudėtingai sužinoti paspaudus nuorodą: http://kku.lt/paskolos/vartojimo-paskola/. Kiekvienu atveju, yra nagrinėjama individuali kliento situacija ir kredito istorija. Visada bandoma surasti geriausią abi puses tenkinantį sprendimą, tačiau reikia turėti omenyje, kad jis priklausys nuo jūsų ir jūsų šeimos, finansinių galimybių. Didžiausia paskolos suma, kurią galite gauti baldų įsigijimui ar remontui gali siekti iki 15 000 eurų. Vartojimo palūkanos siekia nuo 9 procentų. O maksimalus terminas per kiek reiktų grąžinti paskolą yra 60 procentų.

Vartojamosios paskolos yra suteikiamos dirbantiems ir turintiems pastovias pajamas asmenims. Galima prašyti paskolos, net jei dirbate užsienyje,. Tačiau tam reikės pateikti reikalingus dokumentus, įrodančius jūsų pajamas. Gera žinia, kad norint gauti vartojamą paskolą, nereikia jokio užstato ar nekilnojamojo turto įkeitimo. Galima pasiimti paskolą baldų pirkimui, namų įrengimui ar remontui ir grąžinti ją anksčiau nustatyto termino. Dėl individualios konsultacijos reiktų kreiptis į kredito unijos specialistą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *