Lietuviškas interjeras. Koks jis?

Baldų gamintojai Kuomet kalbame apie kuriamą interjerą namuose, dažniausiai aptariame itališką arba skandinavišką dizainą. Visgi, net ir lietuviai turi savitą stilių kurti namus. Tiesa, jis kiek panašus į Skandinavišką, tačiau tai lemia ne kopijavimas, o atšiauraus klimato sąlygos. Baldų gamintojai taip pat dažnai kai kuriuos savo baldus įvardina kaip lietuvių stiliaus. Tad kokie jie ir kaip susikurti lietuvišką stilių namuose?

Kaip atrodo „lietuviški“ baldai?

Baldų gamintojai, žinoma, stengiasi pasiūlyti tik kokybišką produkciją, kuri užtikrina, kad jums tarnaus ilgai ir sėkmingai. Kad ir kokio tipo baldai būtų, kad ir kokį interjerą jie susikurti padėtų – svarbiausia, kad tarnavimas bus ilgas ir funkcionalus. Žinoma, tam reikia pasirinkti tokius gamintojus, kurių teikiama pasiūla Jums tikrai tiks.

  1. Dominuojanti medžiaga – medis. Mediniai baldai yra pats geriausias pasirinkimas, tokį tik šiuo metu vis dar galiu pasiūlyti rinka. Jie gražūs, ilgaamžiai, funkcionalūs ir tuo pačiu tvirti. Būtent tai, ko reikia daugeliui žmonių. Tuo pačiu tai būtent tai, ko reikia lietuviams, kurie yra įpratę, kad jų baldai butų funkcionalūs.
  2. Baldų gamintojai tvirtina, kad dažniausiai pasirenkami lietuviškų spalvų baldai yra ruda, smėlynė ir tamsiai žalios spalvos. Paprasčiausiai lietuviai mėgsta tokias baldų spalvas, kurios kuo labiau primintų natūralumą.
  3. Nebijoma įvairiausių išraitymų. Tokiu atveju baldai būna puošti drožiniais, piešiniais bei tradiciniais liaudies motyvais.

Baldų gamintojai teikia, kad lietuviškų baldų poreikis auga vis labiau. Ne tik siekiant baldų, kurie labiausiai primintų lietuvišką interjerą, tačiau susikoncentruojama ir ties tuo, kad baldai būtų gaminami lietuvių ir Lietuvoje. Paprasčiausiai teigiama, kad tai pati tvirčiausia produkcija ir lyginti su kitų šalių gaminiais net neverta.

Kaip susikurti tradicinį lietuvišką interjerą?

Įdomu tai, kad pasirinkti baldai labai puikiai atspindi lietuvišką interjerą ir dažnai nereikia net ir kitų papildomų smulkmenų, kurios sukurtų visumą. Baldų gamintojai skatina puoselėti tai, ką mes turime ir džiaugtis individualumu, kurį kuriame.

  1. Lietuviai – kaupikai. Taip galima sakyti apie beveik visus šaltame klimate gyvenančius žmones. Paprasčiausia jie kaupia daiktus tikėdami, kad juos gali tekti kada nors panaudoti. Nenuostabu, kad namuose galima atrasti labai daug smulkmenų. Iš pirmo žvilgsnio jos yra labai mielos, tačiau pagalvojus tik užima vietą. Siūlome aksesuarus rinktis apgalvotai, kad jų nebūtų per daug.
  2. Medis dominuoja ne tik balduose, tačiau ir visame interjere. Įvairios namų detalės būna medinės, o jeigu jos ne tokios, tuomet savo išvaizda primena medį.
  3. Nepamirškite ir tokių jaukių interjero detalių kaip vazonuose augančios gėlės, paveikslai ir knygos, kurių turi būti kuo daugiau. Lietuviai yra tie žmonės kurie teigia, kad namai – jų tvirtovė. Nieko keisto, kad bando susikurti tokius namus, kurie ir primena pilį.

Baldų gamintojai visada stengiasi patenkinti klientų poreikius ir atsižvelgdami į paklausą siūlo tai, ko žmonės labiausiai nori. Jeigu ir jūs jau kurį laiką svajojate apie klasikinį interjerą namuose – galbūt laikas tokį įgyvendinti? Juk gyvename dabar, reikia džiaugtis namais, kokių norime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *