Kosmetologės kabineto interjero subtilumai

Naujų patalpų įrengimas – itin atsakingas ir svarbus darbas. Ar tai gyvenamosios ar darbo patalpos, įrengimo procesą sudaro statybos darbai, baldų pasirinkimas ir žinoma, interjero kūrimas. Šiandien pakalbėkime apie kosmetologinio kabineto interjero subtilumus.

  • Pirmiausia – stilius

Ne veltui interjero dizaineriai konsultuodami klientus pirmiausia duoda katalogą su skirtingo stiliaus patalpų pavyzdžiais. Jei ketinate kabinetą įsirengti patys, šių pavyzdžių galite rasti ir internete. Taip jums bus lengviau nuspręsti kokią aplinką norite matyti darbo vietoje ir kokie stiliaus elementai suteikia jaukumo. Pastaruoju metu tokiose patalpose kaip kosmetologinis kabinetas, vis populiaresnis tampa minimalistinis ir modernus stilius. Pirmasis variantas tinkamas kabinetams, nes tai patalpa, kurioje nereikia daug baldų ar įrangos. Neperkrautas kosmetologinis kabinetas visuomet atrodys estetiškai. O labiau linkstantys prie modernizmo, išnaudoja dar vieną jo teikiamą privalumą – šviesius atspalvius, kurie itin tinka šioje patalpoje.

  • Patogumas

Nepamirškite, kad kosmetologinis kabinetas turi būti ne tik jaukus, bet ir patogus tiek kosmetologei, tiek lankytojoms. Skirkite pakankamai dėmesio patogioms ir kokybiškoms kėdėms. Kosmetologinėms procedūroms atlikti skirta kėdė klientėms turi būti reguliuojamų pozicijų ir aukščio. Taip pat atsakingai pasirinkite kosmetologei skirtą vežimėlį. Rekomenduojama rinktis vežimėlį su aplink savo ašį besisukančiais ratukais. Tokie modeliai lengviau valdomi ir suteikia kosmetologei komforto darbo metu. Be abejo, pagalvokite apie optimalų lentynėlių bei stalčiukų skaičių. Vežimėlis turi būti pakankamai talpus, kad jame tilptų visos priemonės, tokios kaip antakių dažai ar veido priežiūros priemonės.

  • Spalvos

Kuriant interjerą svarbu ir spalvos. Kosmetologiniam kabinetui rekomenduojama rinktis šviesias spalvas. Norint suteikti patalpai žaismingumo, pastelinėje aplinkoje galima naudoti ir ryškesnių spalvų interjero elementus. Pavyzdžiui, pilko atspalvio kabinete puikiai derės raudonos ar rožinės spalvos detalės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *