Kokią naudą teikia individualus baldinių plokščių pjovimas?

Baldinės medžiagos, pagamintos individualiai, būtent Jums… tai – didelis privalumas, jeigu savo būsto interjerą norite paversti išskirtiniu. Kas yra baldinių plokščių pjovimas ir kodėl jis turi būti individualus?

Jeigu Jus domina baldinių plokščių pjovimas, būtina paminėti, kad tai yra didelio atidumo, kruopštumo ir technologijų reikalaujantis procesas, todėl meistrus pasirinkite atidžiai.

Jeigu šis darbas atliekamas pas profesionalus, galutinis rezultatas teikia daug privalumų:

Gera kaina

Tai gali būti pakankamai ekonomiška paslauga. Suprantama, kodėl: juk plokščių pagrindinė sudedamoji dalis, iš kurios sudarytos baldinės medžiagos, yra pjuvenos ir smulkios kitos medienos skaldos. Tai visos surinktos apdirbimo proceso atliekos, todėl medžiaga kainuoja daug pigiau nei fanera ir medžio masyvo.

Dydžių įvairovė

Baldinių plokščių pjovimas pagal Jūsų užsakymus leidžia rinktis iš plačios įvairovės. Parduodama daugiau nei 100 skirtingų storių lakštų. Didelis galimų variantų skaičius leidžia labai lengvai gauti Jums reikalingą plokštės storį, kuris reikalingas pritaikymui. Tai baldinės medžiagos, kuriomis galima pasitikėti!

Tobulas rezultatas pagal visus Jūsų poreikius

Baldinių plokščių pjovimas yra procesas, kurio metu itin kompaktiškai presuojamas didelėmis plieninėmis plokštėmis, todėl visas lakštas tampa itin plokščias ir lygus. Dėl to supjaustytos baldinės medžiagos idealiai tinka dažymui, laminavimui ar faneruotės tvirtinimui ir kitokiam apdorojimui. Kai lakštai supjaustomi pagal dydį, jų kraštai išlieka lygūs, o medžio masyvo ar faneros kraštai gali suskilinėti arba atsirasti tuštumų dėl natūralių medienos mazgų ir grūdelių.

Gaunamos tolygios baldinės medžiagos

Šiuolaikinis baldinių plokščių pjovimas atliekamas preciziškai tiksliai, todėl gaunamas rezultatas neturi kryptingų grūdelių, pavyzdžiui, faneros ir medžio masyvo, todėl jis idealiai tinka pjaustant sudėtingas detales ar liejant; kitos medžiagos suskiltų arba pjūvis nebus toks lygus.

Mažiau problemų dėl dėvėjimosi

Skirtingai nuo medžio masyvo, baldinių plokščių pjovimas reiškia, kad baldinės medžiagos išliks tvirtos net tose vietose, kuriose yra daug drėgmės ir drėgmės. Taip yra todėl, kad itin kokybiškos baldinės medžiagos gali nuosekliai trauktis ir plėstis, skirtingoms grūdelių dalims neveikiant vienai prieš kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *