,

Kodėl spintelių pačiam geriau neprojektuoti?

virtuvines spintelesInternetu išsirinkti naujas virtuvines spinteles ir bandyti jas pritaikyti savo virtuvei galima ir pačiam. Vis dėlto yra kelios priežastys, kodėl taip elgtis yra nepatartina.

Baldų gamintojai ne tik paduoda baldus – jie pasiūlo profesionalias projektavimo paslaugas pagal individualius poreikius. Tai yra svarbu keliais aspektais. Pirma, tik pradėjus montuoti jau įsigytus baldus dažnas įsitikina, kad tai visgi reikalauja specifinių žinių – atrodė, kad baldas puikiai tiks, o jį pradėjus montuoti ar naudoti „išlenda“ visokie neatitikimai ir defektai. Panaudoto baldo vien dėl to, kad pats apsiskaičiavote, pardavėjai atgal nepriims. O pagal turimą patalpą ir kitų baldų išdėstymą suprojektuotos virtuvinės spintelės tiks idealiai.

Antra, dizaineriai geriausiai išmano, kaip kuo patogiau ir efektyviau išnaudoti turimą nedidelės virtuvės erdvę. Netikusiai parinkti baldai virtuvei gali užgožti daug vietos, o gerai suprojektuotos spintelės – ne tik užimti mažai erdvės, bet kartu ir būti optimaliai talpios bei patogios.

Trečia, specialistai patars ir pagamins tokias spinteles virtuvei, kad kiti baldai su jomis derėtų, virtuvė ir visas butas išlaikytų vientisą stilių.

Galiausiai, kalbant apie išlaidas, vienų gamintojų suteikiamų paslaugų kaina visuomet bus mažesnė, nei atskirai samdomų projektuotojų, montuotojų, dizainerių ir gamintojų. Tokiais atvejais bene visada susiduriama su klaidomis ir defektais, skirtingų paslaugų teikėjai tuomet dėl jų kaltina vieni kitus, o šių defektų taisymas kainuoja papildomus pinigus.

Visgi, jei nusprendėte patys konstruoti virtuvines spinteles, štai išties „iškalbingas” vaizdelis, kaip tai padaryti:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *