Kaip pasiruošti kitam šildymo sezonui?

namas

Daugelis privačių namų savininkų jau iš anksto galvoja apie tai, kaip pasiruošti šildymo sezonui iš anksto. Ne veltui sakoma, jog reikia “ruošti roges vasarą”. Tad ir šiltuoju metų laiku yra tinkamas metas pasidomėti ekonomiškesniu šildymo būdu. Jei jūs gyvenate vidutinio dydžio name, jums tikrai pravers ir nereikalaus daug sąnaudų šilumos siurblys, veikiantis principu oras-vanduo.

Tad tikrai verta pasidomėti kokia yra šilumos siurblio montavimo kaina ir priimti sprendimą jį įsigyti. Pačio šilumos siurblio sistemą sudaro du pagrindiniai blokai: vidinis ir išorinis. Tad į kainą skaičiuojamas jų montavimas, bei siurblio pajungimas prie jūsų turimos šildymo sistemos. Taip pat į kaina priklauso nuo to, kokio modelio šilumos siurblį pasirinksite ir kokie priedai bus jo pajungimo komplekse. Norint pajungti šilumos siurblį, reikia atlikti pasiruošimo darbus. Tam, gali prireikti papildomos vietos su lygiu paviršiumi paruošimo lauke, kur bus statomas išorinis blokas. Vidiniam šilumos siurblio blokui atskiros patalpos įrenginėti nereikia. Tad montavimo ir šilumos sistemos paleidimo kaina, priklausomai nuo gamintojo gali siekti iki 800 eurų. Jei jums reikalingi tik montavimo darbai, tuomet kaina bus keliais šimtais eurų žemesnė.

Tai kokio galingumo šilumos siurblį jums reiktų rinktis gali patarti kvalifikuoti šildymo sistemų meistrai. Jie ne tik įvertins jūsų poreikius, galimybes ir oro temperatūros režimus, prie kurių jūs esate pripratę. Tad viską įvertinus jie patars koks šilumos siurblys su kokia sistema jums labiausiai tiktų oras-vanduo, oras-oras, oras-žemė, kitaip dar vadinamas geoterminiu šildymu. Tačiau reikia turėti omenyje, kad norint įsirengti geoterminį šildymą, teks atlikti daugiau pasiruošimo darbų, kasant žemę ir darant vandens gręžinį, todėl jis pareikalaus didesnių investicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *