Kaip išsirinkti auksinius papuošalus?

papuosalai

Auksiniai papuošalai visada yra klasika. Juos mėgsta įvairaus amžiaus moterys ir vyrai. Auksas yra iš tų tauriųjų metalų, kurio vertė išlieka visuomet, net ir kintant jo rinkos kainai. Tikima, kad auksas turi gydomųjų savybių. Nealergizuoja, mažiausiai reaguoja į drėgmę, atsparūs korozijai, todėl auksiniai papuošalai bus puiki dovana įvairiomis progomis.

Visais atvejais, perkant papuošalą sau ar kitam, reikėtų gerai apgalvoti, kur tiktų jį nešioti. Jeigu neieškote kažko konkretaus ir sunku nuspręsti, ką pirkti, auksiniai auskarai visuomet tiks ir pasipuošti, ir kasdienai. Be to, auskarus paprasčiau išsirinkti ir internetu. Juo labiau, kad visus nedėvėtus, nesugadintus juvelyrinius gaminius per tam tikrą laikotarpį galima grąžinti pardavėjui. Tačiau, žinoma, jeigu yra galimybė rinktis gyvai, pasimatuoti ar bent jau apžiūrėti, tai visada geriau, nei pirkimas internetu.

Auksiniai auskarai – tai papuošalas, kuris tiks visur ir visada, jeigu bus tinkamai pasirinkti. Norint, kad juos būtų galima segėti ir kasdienai, vertėtų rinktis kuklesnius, ne itin tviskančius. Labai svarbu, kad nebūtų labai dideli ir sunkūs, kad nevargintų ausų ir labai nekibtų rengiantis drabužius. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į savo veido formą. Jeigu veidas yra apvalus, vengti didelių apvalių žiedų, geriau tiks pailgi ar geometrinių formų. Priešingai, jei veidas ovalus, atitinkamai tiks apvalūs, o veriami arti ausies, tiks absoliučiai visoms.

Taip panašiai reikėtų rinktis ir kaklo papuošalus ar žiedelius. Tačiau žiedus geriausia matuoti, nors žinant tikslų dydį, galima bandyti įsigyti ir internetu. Svarbu gerai apgalvoti, ar norėsite papuošalus nešioti kasdien, ar bus skirtas tam tikrai progai. Jei perkate šventei, rinkitės, kad tiktų bet kokiai progai ir būtų lengvai priderinamas prie daugelio rūbų. Tokiu atveju turėsite papuošalą, kuriuo galėsite pasipuošti dar ne kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *