Kaip gauti paskolą baldams?

paskola

Baldų įsigijimo rūpesčiai aktualūs tiek naujakuriams, tiek jaunoms šeimoms nusipirkus savo pirmąjį būstą, tiek norintiems atsinaujinti namus. Deja, bet galimybės ne visuomet leidžia įsigyti naujus baldus, ypač jei jų vienu metu reikia ne vieno ir ne dviejų. Tuomet priimtiniausias variantas – paskola. Baldams ar buitinei technikai įsigyti skirtos  vartojamosios paskolos. Patariame kaip ją gauti ir kur kreiptis.

  • Kredito unijos pasiūlymas

Jei pasirinksite kreiptis į kredito uniją internetu, svetainėje suraskite vartojimo paskolų sekciją ir užpildykite paskolos paraišką ar individualaus pasiūlymo prašymą. Šios formos yra visiškai nesudėtingos, jums tereikės pateikti pagrindinius duomenis, tokius kaip mėnesinės pajamos, įsipareigojimai ir kontaktiniai duomenys. Artimiausiu metu su jumis susisieks kredito unijos atstovai ir paaiškins apie  visas sąlygas bei tolimesnę         paskolos     gavimo     eigą.      Norėdami        sužinoti

 preliminarią    suteikiamos     paskolos     sumą,   galite        pasinaudoti 

vartojimo paskolos skaičiuokle, kurią galite užpildyti  čia: http://kku.lt/paskolos/vartojimo-paskola/vartojimo-paskolos-skaiciuokle/ .

  • Paraiška bankui

Vartojamasias paskolas teikia ir Lietuvos komerciniai bankai. Šiuo atveju turite kreiptis į pasirinktą banką arba užpildyti paskolos paraišką internetu. Paprastai po paraiškos gavimo bankas susisiekia ir paskiria apsilankymo laiką. Tiesa, bankai taiko šiek tiek griežtesnius reikalavimus svarstydami paskolos suteikimo galimybę.

  • Kreditas iš paskolas teikiančios įmonės

Kai kurios greituosius kreditus teikiančios įmonės sudaro galimybę gauti ir vartojamuosius kreditus. Šio varianto privalumas – paskolą galite gauti neišeidami iš namų. Tačiau verta žinoti, kad šios įmonės dažnai taiko gan dideles paskolos palūkanas. Tad būtinai atidžiai perskaitykite paskolos sutartį prieš ją pasirašant.

Iš šių variantų pasirinkite sau tinkamiausią išnagrinėję skirtingų įstaigų paskolų sąlygas ir pasiūlymus. Bet kuriuo atveju, paskola baldams yra puikus būdas patenkinti savo poreikius be didelių vienkartinių išlaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *