Kaip ekonomiškai atnaujinti namus, nedarant remonto?

Namai dar atrodo nereikalaujantys remonto, sienos vietoje, plytelės neišbyrėjo, bet jau viskas atsibodo, norisi pokyčių. Nereikia kratytis šio jausmo, jis gana natūralus. Tačiau norint pokyčių nereikia pulti daryti kapitalinio remonto, galima išsisukti nedideliais pakeitimais, kurie sukurs tarsi naują interjerą. O tai padaryti galima nesudaužius taupyklės jei žvilgtelėsite kokios Senukai akcijos dabar prieinamos ir kuriose srityse galima išties sutaupyti.

Atnaujinkite baldus

Dažnai norą atsinaujinti lemia nuolat prieš akis stovintys seni aptriušę baldai. Tačiau vietoj to, kad juos išmesti ir pirkti naujus, verčiau atnaujinkite. Perdažykite, pertraukite gobeleną, pakeiskite rankenėles ar atlikite kitus veiksmus, kurie pakeistų pradinę išvaizdą. Šiais laikais internetas pilnas „Pasidaryk pats“ video pamokų, kurios paaiškins kaip atlikti vienus ar kitus darbus.

Perdažius tamsią sekciją šviesia spalva visas kambarys nušvis. Nulakavus seną apsitrynusią spintelę prie lovos ji vėl pradės džiuginti. Pabandykite!

Pakeiskite interjero dekorą

Nereikia griauti sienų, jų dažyti ar keisti baldų, kad vaizdas kambaryje pasikeistų. Ypač jei sienos neutralios spalvos, o baldai dar palyginti nauji. Užtenka pakeisti tam tikrus interjero dekoro elementus, kad kambarys atgytų. Pakeiskite užuolaidas, priderinkite sofos pagalvėles, pakabinkite ryškų paveikslą, kuris spalvine gama derėtų prie kitų kambaryje naudojamų spalvų, pakeiskite kilimą ir vuolia! Ypač jei kambaryje daug daiktų neutralių arba pastelinių spalvų, tuomet labai lengva pakeitus šiuos paminėtus dekoro elementus pasiekti visai kitokio kambario išvaizdos.

Praplėskite erdves veidrodžiais

Jei per karantiną daug laiko praleidote namuose ir kartais jaučiatės, jog sienos spaudžia šonus, galbūt laikas vizualiai praplėsti erdvę, jog namai neatrodytų labai maži. Šiuo klausimu veidrodžiai daro stebuklus!

Vienas iš būdų pakabinti didelį veidrodį ant kitos sienos priešais langą. Veidrodyje atsispindintis langas sukuria iliuziją, jog yra dar vienas langas, kambaryje atsiranda daugiau šviesos ir erdvės. Jei žemos lubos, galima jas „paaukštinti“ lubas papuošus veidrodžių mozaika. O pasirinkus veidrodį su įspūdingu rėmu, galima jį kabinti ir į paveikslų vietą.

Naudokite daugiau skirtingų šviesos šaltinių

Senesniuose butuose pagrindinis šviesos šaltinis yra lubų centre. Jei tai nepakeista darant remontą, uždegus vakare šviestuvą, kambario kampai pasislepia šešėliuose. Norit sukurti didesnio ir šviesesnio kambario įspūdį užtenka aktualiame kampe, ar net visuose kampuose jei kambarys didesnis, įkurdinti toršerą. Jis apšviečia kampus, suteikia kambariui daugiau šviesos ir tuo pačiu vizualiai padidina kambarį. O norint šiek tiek romantiškos prieblandos, užtenka įsijungti toršerą, nereikia jungti pagrindinio šviestuvo.

Apsilankykite sendaikčių parduotuvėje ar turgelyje

Yra daug geros kokybės naudotų baldų, kuriuos galite įsigyti už labai mažą kainą. Neišleisdami daug pinigų ant vieno baldo, galite įsigyti dar vieną, kai senasis pradeda erzinti. Be to, jūsų stilius laikui bėgant keičiasi ir jūs greičiausiai nenorėtumėte užstrigti su nepatinkančiu, tačiau daug kainavusiu baldu, kurį tik dėl sumokėtos kainos būdų gaila išmesti. Pirkdami naudotus baldus, net jei spalva nesuderinama su jūsų esamu namų dekoru, galite baldą perdažyti arba išmarginti ir pakeisti jums nepatinkančius elementus. Svarbiausia, perkant įsitikinkite, kad dėvėti baldai neturi vandens pažeidimų ar blogo kvapo.

Ir tai tik keli patarimai. Pradėję žvalgytis idėjų ir pradėję vykdyti namų atnaujinimo su mažu biudžetu projektą, tikrai atrasite ir pastebėsite daugiau galimybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *