,

Buitinė technika pigiau: kaip ieškoti?

Šiuolaikinis žmogus niekaip neišsiverstų be buitinės technikos. Taip jau susiklostė, kad bėgant metams mūsų gyvenimas tapo vis greitesnis, todėl anksčiau buvę normalūs ir priimtini sprendimai dabar atrodo tarsi laiko gaišimas. Tad natūralu, kad įvairių prietaisų gamintojai ieško būdų, kurie kaip įmanoma labiau palengvintų kasdienius darbus, užimančius daug laiko. Tai maisto ruoša, indų, drabužių plovimas, dulkių valymas ir daugelis kitų darbų, kurie, pripažinkime, nėra pati mėgstamiausia veikla. Žinoma, už tokią visapusišką pagalbą namuose ir norą įsigyti kokybišką bei ilgaamžį prietaisą tenka paaukoti nemažas pinigų sumas. Visgi teisingas ieškojimas ir tam tikros gudrybės gali padėti šiek tiek sutaupyti. Buitinė technika pigiau: kokiais būdais jos ieškoti?

Pirkite tiesiai iš gamintojų

Ne paslaptis, kad didieji prekybos centrai turi išlaikyti darbuotojus, patalpas, skirti nemažai pinigų reklamai, todėl visiems gaminiams uždedami antkainiai, dėl kurių klientai smarkiai permoka. Jei radote prekę, apie kurią svajojote jau seniai, tačiau jūsų netenkina jos kaina, pabandykite norimo prietaiso paieškoti gamintojo ar užsienio tiekėjų svetainėse. Pakaks į Google paieškos sistemą įvesti prekės kodą ir rasite visas įmanomas parduotuves, kuriose ją galima įsigyti. Tikėtina, jog gamintojo ar užsienio svetainėse rasite buitinę techniką pigiau, net ir pridėjus jos atvežimo kaštus.

Derėkitės

Daugelis to nežino, tačiau perkant brangesnes prekes, mes galime nebijoti prašyti nuolaidų. Kai kuriose parduotuvėse konsultantams leidžiama pritaikyti nuolaidas net iki 10 ar daugiau procentų. Tad būkite drąsesni ir paklauskite pardavėjų, kokią nuolaidą jie gali suteikti. Jei pajusite, jog jie nelabai linkę derėtis, šiek tiek pablefuokite ir pasakykite, jog kitose parduotuvėse tas pats buitinės technikos prietaisas kainuoja pigiau, tačiau juos pasirinkote, nes esate lojalus klientas ir čia labiau patinka aptarnavimas. Taip suminkštinsite pardavėjo širdį ir padidinsite galimybę, jog jis pasiūlys buitinę techniką pigiau.

Pirkite internetu

Visiems žinoma, kad net ir didieji prekybos centrai, turintys fizines parduotuves, internetu tuos pačius įrenginius siūlo įsigyti už mažesnę kainą. Taip jie sutaupo prekių ir darbuotojų išlaikymą, o pirkimo operacijos vyksta kur kas greičiau ir paprasčiau. Tad jei pastebėjote patinkantį prietaisą, pabandykite jo paieškoti tos pačios parduotuvės svetainėje, galbūt čia tas pats daiktas kainuos pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *