Baldų pervežimo ypatumai

baldai

Kartas nuo karto kiekvienas susiduriame su poreikiu pervežti baldus. Tai gali būti ką tik įsigytas salone arba elektroninėje parduotuvėje naujas komplektas į virtuvę, arba stalai, kėdės ir lentynos reikalingos biuro apstatymui. Žinoma būna ir atvejų, kai tiesiog keičiama gyvenamoji arba ofiso vieta ir tenka pasirūpinti turimų baldų pervežimu. Visais atvejais ši užduotis nėra lengva. Baldai įprastai yra gan sunkus krovinys ir užima daug vietos transporto priemonėje, be to kartais būna gan sudėtinga ja išnešti ir pakrauti į automobilį. Būtent todėl dažniausiai tenka rūpintis ne tik didesnio talpumo mašina, bet ir papildomomis rankomis. Norint, kad pervežimo metu baldai nebūtų sugadinti, svarbu pasirūpinti taisyklingu supakavimu ir paruošimu. Tam, kad darbas būtų atliktas maksimaliai kokybiškai, verta samdytis įmones, kurios specializuojasi į baldų pervežimą ir supranta visus šios paslaugos ypatumus.

Pervežant baldus svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus. Smulkios dalys ir furnitūra turi būti išimtos ir sudėtos į atskirą dėžę arba maišą, kad nepasimestų. Visi stalčiai privalo būti ištuštinti, o stiklinės durelės ar veidrodžiai nuimti ir supakuojami taip, kad nesudužtų pervežant. Pagal galimybę baldus reikėtų išardyti, tačiau jei tokios galimybės nėra, ar ji užtruktų per daug laiko, reikia pasirūpinti, kad kraustymosi metu jie nebūtų sugadinti.

Kaip ir bet kurios kitos, pervežimais užsiimančios kompanijos, baldų pervežėjai yra vieni iš logistikos srities atstovų, o tai reiškia, kad savo veikloje dažniausiai naudojasi specializuotomis transporto kompanijoms skirtomis sistemomis. Jos leidžia ne tik efektyviai valdyti turimą, arba partneriams priklausantį automobilių parką, bet ir tiksliai apskaičiuoti reikalinga transportavimui automobilio tūrį ir suplanuoti maršrutą. TerraIT kuriamos transporto valdymo sistemos padeda įvairaus dydžio pervežimo kompanijoms efektyvinti savo veiklą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *