Baldai Klaipėdoje

Baldai Klaipėdoje ne tik pardavinėjami, bet ir gaminami jau nuo seno – uostamiestyje įsikūrusios kelios gerai žinomos visoje Lietuvoje baldų gamybos įmonės.

Baldai Klaipėdoje gaminami jau nuo seno. Klaipėdietiški gaminiai yra populiarūs ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Baldus gaminančios įmonės išlaiko regionui būdingus pavadinimus (susijusius su jūra ir pajūriu), pavyzdžiui “Pamario baldai”, “Gintaro baldai”. Baldais prekiauja “Baltijos baldų grupė”.

Kokie baldai Klaipėdoje gaminami?

Klaipėda – trečias pagal didumą miestas ir vienas labiausiai besiplečiančių ir besivystančių regionų Lietuvoje. Aplink Klaipėdą ir Gargždus nuolat dygsta nauji gyvenamieji rajonai, jau nekalbant apie pavienius namus. Pačiame uostamiestyje nuolat statomi nauji gyvenamieji daugiabučiai namai, todėl baldai Klaipėdoje – labai paklausi prekė. Kai paklausa tokia didelė, natūralu, kad regione yra gana nemažai vidutinių ir smulkių baldų gamybos įmonių, galinčių pagaminti įvairiausius baldus.

Populiariausia gaminti sustatomų konstrukcijų baldus – įvairias spintas, spinteles, virtuvės komplektus, vaikų kambario baldus, prieškambario baldus. Visi šie baldai gaminami daugiausiai pagal užsakymą pagal konkrečius išmatavimus ir dizainą.

Klaipėdoje gaminami minkštieji kampai, sofos, foteliai, banketės ir kiti minkšti baldai. “Gintaro baldai” savo produkciją veža ir į kitus Lietuvos miestus, nes jų kaina ir kokybė – prieinama beveik visiems naujakuriams.

Verslas uostamiestyje klesti, čia veikia daug pramonės ir paslaugų sferos įmonių, tad natūralu, kad atsiranda nuolatinis poreikis biuro baldams. Biuro baldai Klaipėdoje gaminami keliose mažesnėse įmonėse, pavyzdžiui “Darbo baldai”.

Klaipėdoje gaminamos ir kėdės bei stalai, mažesni baldai – spintelės, komodos, staliukai pufai, lentynos, kabyklos.

Didžiųjų gamintojų baldai Klaipėdoje

Kad ir kiek daug baldų gamintojų veiktų Klaipėdos apskrityje, be kitų miestų baldų gamintojų neapsieinama. Didieji Lietuvos baldų gamintojai pajūryje steigia savo atstovybes, nes rinka čia iš tiesų yra didelė ir perspektyvi. Didžiųjų gamintojų baldai Klaipėdoje pardavinėjami didžiuosiuose prekybos centruose ir specializuotose baldų parduotuvėse, kurių uostamiestyje yra daugiau kaip dešimt.

Didieji baldų gamintojai, pavyzdžiui “Vilniaus baldai”, ‘Kauno baldai”, SBA grupė, Vokė III ir kiti labai vertina pajūrio regioną. Įdomu tai, kad į didžiausių baldų gamintojų penketuką patenka ir “Klaipėdos baldai”.

Konkuruojama gatavų baldų rinkoje, kurioje daugiausiai dėmesio tenka minkštiems baldams – sofos, minkšti kampai, foteliai, minkštų baldų komplektai, lovos. Taip pat ir standartinių išmatavimų komplektams – prieškambario baldai, vaikų kambario baldai, vonios baldai, spintos, lentynos, stalai kėdės ir kiti smulkūs baldai.

Užsienietiški baldai Klaipėdoje

Baldų gamybos rinka Lietuvoje yra didelė, konkurencija labai arši tarp vietos gamintojų, ypač Vilniaus, Kauno ir pajūrio regionuose, tačiau neapsieinama ir be importinės produkcijos. Baldų prekybos įmonės nuolatos stengiasi paįvairinti asortimentą prekėmis iš kitų šalių. Užsienietiški baldai Klaipėdoje pardavinėjami visose didesnėse baldų prekybos vietose. Nemažai įmonių prekiauja ir padėvėtais baldais iš Vakarų Europos. Klaipėdoje gyvena nemažai turtingų žmonių, kurie savo namų interjerui renkasi brangius ir kokybiškus baldus iš Skandinavijos šalių, Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos – šalių, kuriose formuojamos Europos baldų mados.

Sunkmečiui baigiantis baldų rinka laukia augimo ir klestėjimo. Klientai, deja, gali tikėtis tik padidėjusių baldų kainų ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje.

Atsakymai į “Baldai Klaipėdoje”: 3

 1. radau avataras

  Radau keletą gerų pasiūlymų internete. Ar verta pirkti baldus internetu?

 2. Tautvydas avataras

  Sveiki,

  kur Klaipėdoje geriausiai gamina nestandartiškus baldus, pvz spintas ar virtuvės komplektus?

 3. leojar avataras

  Paskutiniu metu pastebiu, kad ne viena draugė užsisako baldus internetu. Kadangi planuoju persikraustyti gyventi į Klaipėda zadu ir aš rinkti iš interneto ir tik jei neišsirinsiu bandysiu važiuoti per baldų parduotuves. Sakyčiau baldų išsirinkimas yra ir malonus ir kartu varginantis darbas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *