,

Baldai internetu vs parduotuvėje

baldaiKraustotės į naują gyvenamą vietą? Norite įsirengti naujus namus? Rengiatės kapitaliniam remontui? O gal norite tiesiog atgaivinti atsibodusį interjerą? Ieškote naujų baldų? O gal naudotų baldų tiesiog atnaujinti namus? O gal itin originalių ir dar nematytų namų dekoro detalių? Prieš sprendžiant visas šias iškilusias bėdas, dažniausiai žmonėms iškyla dar vienas klausimas: kur geresni baldai internetu ar baldų parduotuvėse? Atsakymas į šį klausimą dažniausiai priklauso nuo Jūsų pačių.

Baldų parduotuvė – tradiciškiems pirkėjams

Galvojate, kad, atsiradus internetinei prekybai, baldų parduotuvės seniai nebeturi klientų? Taip toli gražu nėra. Baldų parduotuvės yra puiki vieta išsirinkti sau tinkamus baldus, Ypač baldus. Kadangi atėjus į parduotuvę Jus visada pasitiks malonus aptarnaujantis personalas, pakalbins, padės išsirinkti, patars geresnius ir optimalesnius variantus. Jūs savo akimis galėsite pamatyti realią baldų išvaizdą, paliesti medžiagas ir įvertinti jų kokybę. Tai ypač aktualu perkant naudotus baldus, kai ypač norisi pamatyti perkamą prekę. Dažnai žmonės, kuriems baldai internetu atrodo per daug modernu, renkasi realias baldų parduotuves vien iš įpročio. Daug metų įpratę pirkti viską iš gyvų žmonių, jie nenori keisti tradicijų ir įpročių ir jiems sunku pasitikėti šaltu kompiuterio ekranu, kuris toli gražu neprilygsta maloniam parduotuvės konsultantui.

Baldai internetu šiuolaikiškiems pirkėjams? 

Manote, kad pirkti internete yra itin šiuolaikiška ir modernu? Vieni sako, kad taip, kiti  ne. Žinoma, perkant daiktus interneto parduotuvėse, Jūs ne tik sutaupote savo laiko, bet ir galite apžiūrėti žymiai daugiau prekių nei Jums pasiūlys paprastos baldų parduotuvės. Tačiau ar pirkti baldus internete iš tiesų tokia gera mintis? Juk tai ne šiaip sau daiktas, o gana brangus pirkinys, kuris namuose turės tarnauti gana ilgą laiko tarpą ir norisi, kad jis būtų kokybiškas ir patvarus. Žinoma, internetas yra ta vieta, kur itin populiarūs pigūs baldai. Įvairių akcijų metu internete baldų galima įsigyti už tikrai neįtikėtiną kainą. Tačiau vėlgi, baldų parduotuvės stengiasi neatsilikti ir taip pat dažnai siūlo patrauklių akcijų.

Nuspręsti, kuris būdas pirkti baldus yra geresnis, gana sunku. Greičiausiai tai yra tik pačių pirkėjų apsisprendimas. Kiekvienas renkasi sau tinkamesnį variantą. Vieniems patogiau užsisakyti prekes neišeinant iš namų, kitiems net malonu vaikščioti parduotuvių salėse ir rinktis iš prekių, esančių aplink.

 

Įrašo “Baldai internetu vs parduotuvėje” komentarų : 1

  1. […] nereikia puošti, nes jie patys visada atrodo gražiai ir tvarkingai. Svarbiausia atsiminti, kad virtuvė turi derėti su visu namų interjeru. Tai reiškia, kad dažniausiai klasikinio stiliaus virtuvę […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *