Apsauginės žaliuzės – geriausias pasirinkimas namams

apsauginės žaliuzės Nors namuose langai atlieka labai svarbią funkciją – dažniausiai mes juos uždengiame. Žinoma, kartais tik nakties metu, tačiau bet kuriuo atveju svarbu turėti arba užuolaidas arba romanetes bei žaliuzes, kurios šiuo metu yra vienas populiariausių pasirinkimų. Jeigu anksčiau užuolaidos buvo vienintelis ir dažniausias pasirinkimas, kai šiuo metu žmonės labai mielai renkasi ir žaliuzes, kurios apsaugo tiek nuo šviesos, tiek nuo labai smalsių akių. Apsauginės žaliuzės – puikus pasirinkimas tokiu atveju jeigu norite, kad namai būtų stilingi ir tuo pačiu apsaugoti.

Ar geriau žaliuzės, ar užuolaidos?

Kaip jau minėjome, anksčiau užuolaidos buvo vienintelis pasirinkimas. Šiuo metu yra kur kas daugiau galimybių, tad patogu, kai žmogus gali pirkti tai, kas jam tinka labiausiai. Svarstant tarp šių dviejų alternatyvų – naudinga akcentuoti tam tikrus pliusus, kurie gali padėti pasirinkti:

 1. Apsauginės žaliuzės, nors ir yra labai kokybiškos, visgi, kainuoja pigiau nei kad užuolaidos. Žinoma, ir tų pačių užuolaidų pasirinkimas yra labai platus, tačiau reikia akcentuoti tai, kad kokybės atžvilgiu pasirinkus analogiškus produktus, tai žaliuzės yra geresnis variantas.
 2. Apsauginės žaliuzės labai patogiai prigunda prie lango taigi jos užima kur kas mažiau vietos negu užuolaidos. Tai labai verta ypač mažuose namuose gyvenantys asmenys. Paprasčiausiai jiems labai svarbu yra išlaikyti erdvę. Šiuo atveju žaliuzės tai suteikia galimybę padaryti kur kas paprasčiau.
 3. Egzistuoja labai platus žaliuzių pasirinkimas, tad nesunkiai atrasite tą variantą, kuris jums labiausiai tinka prie namuose kuriamo stiliaus. Nuo klasikinių iki modernių žaliuzių, kurios padės jums atrodyti nuostabiai ir susikurti savitą interjerą.
 4. Žinoma, žaliuzes labai lengva valyti ir nereikia jokių specialių priemonių. Paprasčiausias vanduo ir muilas yra pats geriausias būdas norint, kad jos visada būtų gražios ir tuo pačiu atrodytų tvarkingai.
 5. Galiausiai, apsauginės žaliuzės tarnauja kur kas ilgiau nei kad užuolaidos, kurios labai greita dėl tiesioginių saulės spindulių išblunka.
 6. Žaliuzės gali būti valdomos net automatizuotai. Tokiu atveju pavyks patogiai gulint lovoje jas atitraukti arba užtraukti.

Akivaizdu, kad apsauginės žaliuzės – labai puikus pasirinkimas. Jos puikiai tinka ne tik ant sienų, tačiau ir stogo langų. Jokio skirtumo, kokios yra stogų konstrukcijos. Žaliuzės bus pritvirtinamos saugiai ir kokybiškai. Garantuojamas ilgaamžiškumas.

Kaip pasirinkti tinkamiausias žaliuzes?

Kadangi apsauginių žaliuzių pasirinkimas yra toks platus – naudinga būtų susidėlioti kriterijus, kad pasirinktumėte tą variantą, kuris jums tinka labiausiai. Jeigu nežinote, kokiais kriterijais reikia ieškoti, tokiu atveju mes jums rekomenduojame nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie padės paintensyvinti paieškas.

 • Nusistačius pinigų sumą, kur kas greičiau atrasite tą variantą, kuris jums tinka labiausiai.
 • Taip pat nuspręskite, kokios spalvos žaliuzės jums reikalingos, kad puikiai tiktų prie visų kitų namuose esančių daiktų.
 • Tuo pačiu detaliai išsimatuokite, kokios dydžio žaliuzės Jums reikalingos.
 • Nuspręskite, iš kokios medžiagos pagamintos žaliuzės jums tinka labiausiai.
 • Tuo pačiu susigalvokite, kokio mechanizmo žaliuzės labiausiai tinka.
 • Ar norite, kad jos būtų valdomos mechaniniu būdu?

Kokybiškos apsauginės žaliuzės – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori ir gražių, ir jaukių namų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *