Dažniausiai pasitaikantys trimerių gedimai

Be trimerių dažniausiai neapsieina sodybų šeimininkai, ypač jei sodyboje yra medžių, krūmų, pamiškių. Šis įrankis įveikia aukštą žolę, stabarus, krūmus bei žolę sunkiau prieinamose vietose. Jį reikia tinkamai prižiūrėti ir reguliariai tikrinti ar visos trimerių dalys veikia sklandžiai.

Dažniausiai pasitaikantys įrankių gedimas – užsikimšusi kuro sistema

Benzininių trimerių dažna gedimų priežastis – užsikimšusi kuro sistema. Karbiuratorius ir oro filtrai dažnai užsikemša todėl, kad kure pasitaiko nuosėdų ir šiukšlių. Kartais tai atsitinka dėl netinkamoje taroje laikomo kuro. Nors jis vizualiai atrodo švarus, tačiau jei laikomas plastmasinėje taroje, plastmasė lydosi ir nuosėdos užteršia kurą. Rekomenduojama kurą laikyti tik jam skirtose tarose.

Kad užsikimšęs karbiuratorius galima spręsti, jeigu kuriant variklį, šis užgęsta, perėjus į darbinę padėtį, nes per mažai paduodama kuro. Tokios susidėvėję trimerių dalys kaip karbiuratoriai ir oro filtrai yra keičiami naujomis detalėmis. Prieš tai galima pabandyti išvalyti karbiuratorių ultragarsinėje vonelėje.

Įsigiję trimerį susipažinkite su visomis jo detalėmis tam, kad galėtumėte saugiai dirbti su įrankiu, geriau diagnozuoti gedimus ir juos pašalinti.

Pagrindinės trimerių dalys

1. Pjovimo įtaisas, kuriame yra pjovimo galvutė su valu, skirta žolei ir piktžolėms pjauti.

2. Apsauginis gaubtas – apsaugo pjovėją nuo pjovimo įtaiso išmetamų objektų.

3. Valo atpjovimo peilis.

4. Koto vamzdis, kuriame yra pavaros velenas.

5. L formos rankena.

6. Degimo sistemos jungiklis

7. Akceleratoriaus gaidukas.

8. Akceleratoriaus gaiduko blokatorius.

9. Galinė rankena.

10. Oro filtro dangtelis, kuriuo uždaromas oro filtras.

11. Degalų bakelis ir dangtelis

12. Starterio rankenėlė.

13. Triukšmo slopintuvo dangtelis.

14. Uždegimo žvakė.

Suraskite visas šias trimerių dalis prietaiso naudojimo instrukcijoje. Tik susipažinę su jomis galėsite tinkamai užvesti prietaisą. Prieš užvedant įsitikinkite, kad degalų bakelis yra pripildytas. Norėdami pjauti krūmus, turėsite pakeisti pjovimo galvutę į peilį, skirtą krūmams.

Rūpinkitės prietaiso technine priežiūra, atlikite ją kas mėnesį arba kas 50 ir 100 darbo valandų. Šios priežiūros metu susidėvėję trimerių dalys turi būti keičiamos naujomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *